Grupa Archisława - zespół
Grupa Archisława - start
Home
O firmie
Zespół
Projekty
Gadżety
Media
Kariera
Kontakt

Partnerzy - Izba Architektów
Partnerzy - Zawód:Architekt
Zespół
Archisław - architekt, ukończył jedną z politechnik, posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie
i nieograniczone uprawnienia projektowe. Legitymuje się członkostwem w samorządzie architektów (Izbie Architektów), co pozwala mu samodzielnie prowadzić projekty oraz w stowarzyszeniu architektów (SARP), co podnosi jego artystyczny image. Rzecz jasna musimy pamiętać, że jako szef Grupy Archisława w obu tych organizacjach jest członkiem stuprocentowo honorowym i wirtualnym.

archislaw@grupaarchislawa.pl

Archisław
Zocha - architektka młoda, zdolna, uprawniona. Współczesna architektura nie ma przed nią tajemnic, dlatego w Grupie Archisława odpowiada przede wszystkim za przygotowanie koncepcji. Jak łatwo się domyśleć uwielbia spędzać czas na rozmowach o architekturze, do których podchodzi bardzo emocjonalnie. Często aż za... Uwielbia dalekie podróże, na które, niestety, przeważnie nie ma czasu.

zocha@grupaarchislawa.pl

Zocha
Zachary - architekt wciąż jeszcze świeżo upieczony, zatrudniony na stanowisku asystenta architekta. Intensywnie przygotowuje się do przyszłorocznego egzaminu na uprawnienia projektowe i liczy na zaliczenie go za pierwszym razem. W Grupie Archisława zajmuje się głównie rysowaniem projektów. Urodzony perfekcjonista z ciętym językiem, mistrz celnej pointy. Od zawsze miłośnik kina i zadeklarowany wróg popcornu.

zachary@grupaarchislawa.pl

Zachary