Grupa Archisława - start
Home
O firmie
Zespół
Projekty
Gadżety
Media
Kariera
Kontakt

Partnerzy - Izba Architektów
Partnerzy - Zawód:Architekt
O firmie

„Grupa Archisława” to biuro projektowe, które może pochwalić się wieloma wspaniałymi projektami i realizacjami zarówno w Polsce, jak i za granicą. Oczywiście są to projekty i realizacje hipotetyczne, ale bynajmniej nie umniejsza to ich znaczenia i wartości.

Właścicielem biura i głównym projektantem jest architekt Archisław, który pracę w branży rozpoczynał w ciężkich latach 80. w Miastoprojekcie-X, gdzie zdobywał zawodowy sznyt pod okiem wybitnych projektantów. Byli oni naprawdę wybitni, co podkreśla do dzisiaj sam Archisław w rozmowach z klientami.

Po przełomie ustrojowym Archisław bardzo dobrze odnalazł się w nowej sytuacji i szybko założył własną pracownię „Grupa Archisława”. Będąc w każdym calu profesjonalistą zatrudnił w swoim biurze najzdolniejszych pracowników jacy byli dostępni na rynku – chociaż złośliwcy mówili, że tylko oni nie dostali pracy gdzie indziej – Zochę i Zacharego.

W takim składzie pracownia puściła się dziarsko na niepewne prądy wolnego rynku. Wkrótce zaczęły pojawiać się pierwsze sukcesy, ale także nieodzowne porażki. I wszystko toczyłoby się zapewne jak w każdej architektonicznej pracowni gdyby nie...

...propozycja magazynu Zawód:Architekt, aby zawodowe i prywatne przygody Archisława, Zacharego i Zochy stały się kanwą dla komiksu publikowanego
w tymże czasopiśmie.

I w taki oto właśnie sposób nasza trójka architektów wyłoniła się z bezimiennego tłumu tworzącego współczesną polską architekturę i wkroczyła na drogę czerwonego celebryckiego dywanu i nieśmiertelnej sławy.

Pamiętaj, że w Grupie zawsze raźniej!